Засідання колегії районної державної адміністрації відбулося 28 липня

28 липня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Валентина Мельника відбулося засідання колегії РДА. У роботі колегії райдержадміністрації прийняли участь її члени: голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, начальник управління соціального захисту населення РДА Катерина Матягіна, начальник фінансового управління РДА Людмила Нестеренко, головний редактор газети “Честь хлібороба” Ігор Леус. Слід відзначити, що розпорядженням голови районної державної адміністрації до складу колегії РДА була включена новообрана голова громадської ради при райдержадміністрації Наталія Яворська.

На засіданні колегії були присутні: керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники структурних підрозділів РДА, голови сільських рад району, доповідачі із певних питань порядку денного. На розгляд членів колегії райдержадміністрації були винесені питання: Про розгляд експертних пропозицій за результатами проведеної громадської експертизи з питань діяльності районної державної адміністрації – інформація начальника відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Л. Ковбасюк; Про стан розгляду запитів на отримання публічної інформації, що надійшли до районної державної адміністрації за І півріччя 2017 року – інформація провідного спеціаліста відділу юридичної, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА В. Теслі; Про Стратегію розвитку комунікацій Пенсійного фонду України в Бобринецькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Кіровоградської області – інформація в. о. начальника Бобринецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області М. Назаренко; Про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування району за І півріччя 2017 року – інформація провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Лілії Гордової; Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчими комітетами Кривонісівської та Павлогірківської сільських рад у сфері соціального захисту, Про стан виконання вимог законів України “Про попередження насильства в сім’ї”, “Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків” та районної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми – інформація начальника управління соціального захисту населення РДА К. Матягіної; Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчими комітетами Буховецької та Рощахівської сільських рад у сфері регулювання земельних відносин відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” – інформація начальника відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області О. Гончарука; Про стан кадрової роботи в районній державній адміністрації, виконання чинного законодавства про державну службу та про запобігання корупції – інформація начальника відділу управління персоналом апарату РДА А. Почтар. По підсумкам засідання членами колегії було прийнято ряд відповідних рішень.