АРКА ПАМ’ЯТІ

Бобринеччина за рік антитерористичної операції на сході України втратила вже дев’ятеро земляків, уродженців краю. Прощання з ними назавжди увійде в історію району, як сторінка смутку і печалі.

Андрій Писаренок, Анатолій Луцко, Максим Вербовий, Віталій Петрович, Юрій Олефіренко, Віталій Волкотруб, Олег Стороженко, Ігіт Гаспарян, Григорій Діанов – імена військовослужбовців, які захищали територіальну цілісність та незалежність України. Імена тих, чиї серця зупинилися за мир в державі. За ініціативи, громадських активістів, серед яких матері військовослужбовців, чиї сини також

несли службу в зоні АТО та настоятеля Свято-Миколаївського храму, на території церкви встановлено арку пам’яті загиблим – “Вічна пам'ять Героям України”.

Імена загиблих увіковічені на портретах… Світла пам'ять про захисників, справжніх Героїв, синів України житиме вічно.

Встановлена арка 10 квітня, перед Великоднем. Усі, хто прийшов до храму цими днями, міг вшанувати пам'ять загиблих бобринчан та вклонитися їх жертовності, мужній боротьбі за Україну.