Сьогодні, 15 вересня, під головуванням Зої Секрет, відбулося засідання профільної постійної комісії  районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Членами постійної комісії розглянуто ряд важливих питань. Серед них погодження звільнення директора Павлогірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бобринецької районної ради, звільнення з посади директора комунальної установи “Спортивний комплекс “Олімпієць” Бобринецької районної ради Філіпенка І.А.

Також депутати заслухали заступника голови районної ради Наталію Сабліну, яка проінформувала, що з метою забезпечення прозорості та відкритості Бобринецької районної ради, створення механізмів реалізації права громадян на звернення через електронні петиції Бобринецька районна рада працює над алгоритмом безкоштовного підключення до Єдиної електронної системи місцевих петицій через Державне агенство з питань електронного урядування України. У зв’язку з цим, виникла необхідність ухвалення депутатами Порядку роботи з електронними петиціями. Члени комісії одноголосо підтримали зазначене питання.

Крім того, депутати розглянули проект рішення "Про внесення змін до Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання» щодо електронних петицій".

Всі розглянуті питання комісією внесено до порядку денного 12 сесії Бобринецької районної ради 7 скликання.