До відома міського та сільських голів!

Відповідно до листа Кіровоградської обласної ради від 29 липня 2015 року №19-1482/2 доводимо до відома, що у 2015 році відзначається ювілейна дата - 25 років прийняття Резолюції Генеральної Асамблеї ООН про оголошення 1 жовтня Міжнародним Днем громадян похилого віку. За ініціативи Ради, підтриманої Президентом України, з 2009 року Міжнародний День громадян похилого віку в Україні відзначається і як День ветерана. На сьогодні в нашій державі налічується 13,5 млн. пенсіонерів, з яких понад 8 млн. є членами Організації ветеранів України.

У листі від Ради організації ветеранів України йдеться про наступне: “Соціально-економічна нестабільність в державі болюче вразила літніх людей. Щорічне обстеження та опитування літніх людей, яке проводиться активістами ветеранського руху, свідчить, що серед проблем їх життєзабезпечення на першому місці є медичне обслуговування, пенсійне забезпечення та підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Багато нарікань літніх людей в вирішенні земельних питань.

Незважаючи на існуючі складнощі сьогодення, поважний вік, хвороби, літні люди беруть активну участь у суспільно-політичному житті, активно працюють над вихованням молодого покоління у кращих бойових і трудових традиціях нашого народу. З перших днів проведення антитерористичної операції літні люди приймають участь в організації та безпосередньо надають допомогу учасникам АТО, мешканцям Донецької та Луганської областей. Серед ветеранів набув широкого розвитку волонтерський рух.

 

В Рік 70-річчя Великої Перемоги в Другій світовій війні та 25-річчя оголошення ГА ООН 1 жовтня Міжнародним Днем громадян похилого віку просимо Вас та Вашу команду підтримати пропозицію Ради по проведенню урочистих заходів на місцях з широким запрошенням молоді та врученням кращим активістам ветеранського руху нагород, а, до можливості, подарунків. Сподіваємось, що напередодні ювілейної дати Вами буде організовано відвідування та поздоровлення літніх людей, які знаходяться на лікуванні в госпіталях і медичних установах, а також постійно проживають в установах соціальної сфери та, по можливості, будуть вирішені їх актуальні проблеми.

З метою інформування ветеранської громадськості щодо підготовки та проведення урочистостей просимо направити інформацію на адресу Ради”.

 

До уваги громадян

Офіс реформ