28 червня відзначаємо державне свято!

Шановні жителі Бобринеччини!

Щиро вітаємо Вас з одним із найголовніших державних свят – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в історії української державності. Цим документом Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну та правову державу.

Конституція стала не просто головним правовим документом, а основою розбудови вільної демократичної країни.

Вітаючи Вас з державним святом, зичимо всім міцного здоров’я, довгих років життя, миру і благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я кращого майбутнього українського народу.

Нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за наш район, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще, благополучне життя у власній державі.

З повагою,

районної ради