Святкували ювілей Анатолія Тесленка

28 червня відзначив свій 80-річний ювілей наш земляк, Заслужений працівник сільського господарства України Анатолій Миколайович Тесленко.

Ювіляра привітали голова районної ради Олена Гадемська та голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, депутат районної ради Сергій Бергер, головний лікар району Лариса Семенюк, голова Костомарівської сільської ради Галина Ільчишина, керівники сільськогосподарських підприємств району.

Анатолій Миколайович розпочав трудову діяльність у 1954 році. Починав з помічника комбайнера, агронома. З 1977 очолював колгосп імені Чапаєва, з 1982 – колгосп імені Шевченка. За час перебування ювіляра на посаді голови правління СВК імені Шевченка господарство досягло значних здобутків у нарощуванні обсягів сільськогосподарського виробництва. СВК ім.Шевченка стало лідером не тільки серед господарств району, а й області.

Держава визнала плідну працю А.М.Тесленка, неодноразово нагородивши Почесними Грамотами Верховної Ради України, Ради Міністрів.

У 2001 році за великі заслуги перед Україною та її народом  Анатолію Тесленку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

Депутатський корпус та виконавчий апарат Бобринецької районної ради щиро вітає Анатолія Миколайовича Тесленка з ювілеєм та бажає щастя, здоров’я, тепла і злагоди, родинного затишку, любові  рідних, близьких та друзів. Нехай минають негаразди і непорозуміння, здійснюються всі задуми, а доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю.