Відбулися урочистості до Дня Конституції України

Напередодні Дня Конституції України, 27 червня відбулися урочистості за участю заступника голови районної ради Наталії Сабліної, голови районної державної адміністрації Сергія Шевченка, першого заступника міського голови Валентина Висоцького.

Наталія Сабліна привітала працівників органів влади, місцевого самоврядування, громадськість району та наголосила, що наша Конституція стала основою розбудови вільної демократичної країни. І ми прагнемо, щоб задекларовані в ній права стали реальністю. Щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивилися в майбутнє.

З нагоди відзначення чергової річниці перші особи вручили Грамоти кращим представникам, які досягли значних здобутків у професійній діяльності в різних галузях нашого району.

Так, відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради за сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову демократичної держави та з нагоди Дня Конституції України спільною Грамотою були нагородженні:

директор Бобринецького районного центру зайнятості Ірина Винниченко, секретар Витязівської сільської ради Світлана Індик, начальник відділення поштового зв’язку Бобринецького цеху обслуговування споживачів № 13 Кіровоградської дирекції ПАТ “Укрпошта” Ніна Мироненко, начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації Людмила Нестеренко, завідувач комунального закладу “Бобринецька районна дитяча бібліотека” Тетяна Ткаченко, Бобринківський сільський голова Марина Утулова, директор Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ірина Черненко.

На завершення свята присутніх порадували своїми артистичними талантами творчі колективи нашого району.