Вітали працівників органів місцевого самоврядування

14 грудня, у день сесії районної ради сьомого скликання голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська та голова районної державної адміністрації Олег Тертичний урочисто привітали депутатів та працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом, яке відбулося 7 грудня. Кращих представників місцевого самоврядування було нагороджено відзнаками Кіровоградської обласної державної адміністрації та спільними відзнаками районної ради та райдержадміністрації.

Подяку Кіровоградської обласної ради вручили секретарю Рощахівської сільської ради Світлані Мамчур.

Грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагородили Рощахівського сільського голову Світлану Дубчак, Кривоносівського сільського голову Людмилу Копотій, Новоградівського сільського голову Миколу Нечая, депутата районної ради Надію Рибачук.

Голова районної ради Олена Гадемська щиро привітала присутніх та подякувала за плідну співпрацю з депутатами та територіальними громадами району.