Енергетиків вітали з професійним святом

Ранкової години 22 грудня великий колектив Бобринецького РЕМу зібрався разом, щоб у професійне свято поспілкуватись та отримати вітання від усіх, хто шанує людей цієї професії, котрі щодня турбуються про те, щоб було світло у наших домівках.

Голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та міський голова Валерій Сніжко, спільно з начальником Бобринецького РЕМу Миколою Проциком урочисто вітали усіх працівників сфери забезпечення електроенергією міста та району з професійним святом.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток електричної мережі району та з нагоди Дня енергетика Олена Гадемська та Олег Тертичний вручили спільні нагороди райдержадміністрації та районної ради кращим працівникам-енергетикам.

Також відзначили кращих працівників енергетичної галузі міський голова Валерій Сніжко та начальник РЕМу Микола Процик.

Перші особи району побажали працівникам професійного зростання, міцного здоров’я та інших людських гараздів.