Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 05 березня 2014 року                                        № 392

м.Бобринець

Про інформацію прокурора Бобринецького району “Про стан законності на території Бобринецького району та заходи щодо її зміцнення за 2013 рік”

Відповідно до пункту 36 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію прокурора Бобринецького району Кіровоградської області Коваленка О.І. “Про стан законності на території Бобринецького району та заходи щодо її зміцнення за 2013 рік”, з метою забезпечення законності та правопорядку на території Бобринецького району відповідно до Конституції України та законів України, посилення захисту прав і свобод людини і громадянина від злочинних посягань

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Інформацію прокурора Бобринецького району Кіровоградської області Коваленка О.І. “Про стан законності на території Бобринецького району та заходи щодо її зміцнення за 2013 рік” прийняти до відома.

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, міському та сільським головам забезпечувати охорону конституційних прав громадян, захист життя, здоров’я, честі і гідності людини та її майна від злочинних посягань.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 393

м.Бобринець

Про звіт про виконання

районного бюджету

за 2013  рік

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 80 Бюджетного кодексу України, заслухавши інформацію начальника фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації Нестеренко Л.М. “Про звіт про виконання районного бюджету за  2013 рік”

районна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за  2013 рік:

по доходах у сумі 99798,7 тис.грн., у тому числі по загальному фонду   96403,7 тис.грн., по  спеціальному фонду – 3395,0 тис.грн.;

по видатках у сумі 101491,9 тис.грн.,  у  тому числі по загальному фонду – 95923,4 тис.грн., по спеціальному фонду –  3942,6 тис.грн..

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 394

м.Бобринець

Про внесення змін до рішення районної

ради від 31 січня 2014 року № 387

“Про районний бюджет на 2014 рік”

Відповідно до  статті  43  Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, статті 78 Бюджетного кодексу України

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Відповідно до пункту 9 рішення районної ради від 31 січня 2014 року № 387 “Про районний бюджет на 2014 рік” затвердити розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 лютого 2014 року № 30-р “Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2014 рік”.

2.Внести зміни до рішення районної ради від 31 січня 2014 року № 387   “Про районний бюджет на 2014 рік”, а саме:

збільшити доходи районного бюджету на 146 343,92 грн., в тому числі за рахунок надходжень субвенцій з бюджетів місцевого самоврядування на 146 343,92 грн.;

збільшити видатки районного бюджету на 725 651,92 грн., у тому числі за рахунок залучення вільного залишку коштів загального фонду  районного бюджету у сумі 389 500,00 грн., залишку коштів спеціального фонду районного бюджету у сумі 189 808,00  грн., що склалися станом на 1 січня 2014 року;

внести відповідні зміни до додатків 2, 3 та 3-1 (додаються).

3.Встановити  обсяг  резервного фонду районного бюджету на 2014 рік у розмірі 100 000 грн.

4.Затвердити перелік об’єктів, видатки на які у 2014 році будуть проводитись за рахунок бюджету розвитку районного бюджету згідно з додатком 1 (додається).

5.Затвердити додатки 4 та 5, затверджені рішенням районної ради від          31 січня 2014 року № 387, в новій редакції (додаються).

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 395

м.Бобринець

Про підсумки економічного і соціального

розвитку району за  2013 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Кузьмічової М.С.  “Про підсумки економічного і соціального розвитку району за  2013 рік”

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації                 Кузьмічової М.С. “Про підсумки економічного і соціального розвитку району за  2013 рік ” прийняти до відома.

2.Відзначити, що у 2013 році Бобринецькою районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування Бобринецького району вжито комплекс заходів, спрямованих на реалізацію завдань програми економічного і соціального розвитку району.

3.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, міській та сільським радам, керівникам підприємств і організацій забезпечити безумовне виконання основних показників та заходів програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2014 рік, інвестиційних проектів та соціальних заходів передбачених програмою “Центральний регіон – 2015” на 2014 рік. Забезпечити підвищення добробуту населення, рівня оплати праці та доходів громадян на душу населення, посилення соціальної захищеності малозабезпечених верств населення на основі динамічного розвитку економіки, підтримки малого і середнього бізнесу.

4.Рекомендувати  міській та сільським радам розглянути на сесіях рад питання про виконання програми економічного і соціального  розвитку району за 2013 рік.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 396

м.Бобринець

Про внесення змін до  програми

економічного і соціального розвитку

Бобринецького району на 2014 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на підставі подання Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2014 рік, затвердженої рішенням двадцять четвертої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 20 грудня 2013 року № 355

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2014 рік, затвердженої рішенням двадцять четвертої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 20 грудня 2013 року № 355, прийняти до відома.

2.Внести зміни до пункту 2 “Збільшення доходів та соціальний захист населення” розділу ІV “Підвищення стандартів життя населення” програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2014 рік доповнивши:

абзац 1 пункту 2 словами:

- “посилення адресності та підвищення якості надання соціальної допомоги населенню району, задоволення соціальних потреб та забезпечення прав й законних інтересів громадян щляхом збереження і використання архівних документів  району. На території району створено комунальну установу Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” для централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, та інших архівних документів, що не належать до Національного фонду, що дає можливість отримати населенню району необхідну інформацію для призначення пенсій. Станом на 01.01.2014 року у трудовому архіві на зберіганні знаходиться 116 фондів, що налічують 15805 одиниць зберігання з особового складу ліквідованих підприємств, установ і організацій всіх форм власності. На підставі цих документів протягом 2013 року виконано  647 запитів. Завантаженість архівосховища становить 76%.

В районі функціонує Ветеранська організація Бобринецького району,  створена відповідно до Статуту організації ветеранів України. Ветеранська організація об’єднує 26 первинних організацій, які розташовані на території сільських рад району.

Для здійснення комплексного виїзного обслуговування населення, що звертається за призначенням усіх видів соціальної допомоги та субсидій, на території району діє районний мобільний соціальний офіс.”;

Доповнити пункт 2:

В частині  1) головні проблеми:

- “відсутність окремого архівосховища для  документів з особового складу та документів тимчасового зберігання ліквідованих підприємств, установ та організацій району;

недостатнє матеріально-технічне забезпечення ветеранської організації;

значна віддаленість  населених пунктів від районного центру, що становить певні труднощі для отримання соціальних послуг.”

В частині 3) основні завдання:

- “ суттєве покращення соціального обслуговування та надання усіх видів соціальної допомоги і субсидій населенню району шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання.”

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 397

м.Бобринець

Про затвердження районної програми

поводження з твердими побутовими

відходами в Бобринецькому районі

на 2014-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування”, Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”, постанови Кабінету Міністрів України від 04 березня 2004 року № 265 “Про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами”, на підставі подання Бобринецької районної державної адміністрації, з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища на території Бобринецького району

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити районну програму поводження з твердими побутовими відходами в Бобринецькому районі на 2014-2020 роки (далі – Програма) (додається).

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, міському та сільським головам:

передбачити видатки на реалізацію заходів Програми виходячи з фінансових можливостей районного та місцевих бюджетів;

вивчити питання щодо пошуку та розроблення схеми облаштування на території району установки по переробці твердих побутових відходів.

3.Зняти з контролю районну Програму поводження з твердими побутовими відходами в Бобринецькому районі на 2005-2011 роки, затверджену рішенням сесії районної ради від 20 квітня 2005 року № 414, термін дії якої завершився в 2011 році.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: агропромислового комплексу та земельних відносин, екології,  раціонального  використання  природних  ресурсів; промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 398

м.Бобринець

Про хід виконання районної Програми

забезпечення загальноосвітніх навчальних

закладів сучасними технологічними засобами

навчання з природничо-математичних і

технологічних дисциплін на 2012-2015 роки

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання комплексної програми забезпечення загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних                       і технологічних дисциплін, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України 13 липня 2004 року № 905, районної програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними технологічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням п’ятнадцятої сесії районної ради від 25 липня 2012 року № 190, заслухавши інформацію першого заступника голови Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про хід виконання районної Програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району сучасними технологічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін на 2012-2015 роки”

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Інформацію першого заступника Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про хід виконання районної Програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району сучасними технологічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін на 2012-2015 роки” прийняти до відома.

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації передбачати кошти на реалізацію заходів Програми.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 399

м.Бобринець

Про затвердження районної програми

“Вчитель” на 2014-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання Закону України “Про освіту”, статті 37 Закону України “Про загальну середню освіту”, на виконання завдань обласної програми “Вчитель” на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від 20 вересня 2013 року № 506 “Про затвердження обласної програми “Вчитель” на 2014-2020 роки”, з метою визначення невідкладних і перспективних заходів щодо реалізації основних напрямів модернізації системи освіти району з урахуванням вимог сучасного інформаційно-технологічного суспільства

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити районну програму “Вчитель” на 2014-2020 роки (додається).

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації передбачати кошти на реалізацію заходів, визначених програмою “Вчитель” на 2014-2020 роки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 400

м.Бобринець

Про хід виконання програми розвитку

дошкільної освіти у Бобринецькому районі

на 2011-2015 роки та затвердження

районної програми розвитку дошкільної

освіти на 2014-2017 роки

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  законів України “Про дошкільну освіту”, “Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу”, районної програми розвитку дошкільної освіти у Бобринецькому районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням четвертої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 25 березня 2011 року № 48, з метою забезпечення конституційних прав дітей дошкільного віку і державних гарантій щодо доступності і безоплатності здобуття дошкільної освіти, розглянувши поданий Бобринецькою районною державною адміністрацією проект районної програми розвитку дошкільної освіти на 2014-2017 роки

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Інформацію першого заступника голови Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про хід виконання програми розвитку дошкільної освіти у Бобринецькому районі на 2011-2015 роки” взяти до відома.

2.Затвердити районну програму розвитку дошкільної освіти на 2014-2017 роки (додається).

3.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації протягом 2014-2017 років проводити цілеспрямовану організаційну роботу по забезпеченню виконання районної програми розвитку дошкільної освіти на 2014-2017 роки.

4.Рекомендувати міському та сільським головам затвердити заходи щодо виконання районної програми розвитку дошкільної освіти на 2014-2017 роки та щороку передбачати у місцевих бюджетах видатки на їх виконання.

5.Визнати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення четвертої сесії районної ради шостого скликання від 25 березня 2011 року № 48 “Про стан виконання районної програми розвитку дошкільної освіти за 2002-2008 роки та затвердження районної програми розвитку дошкільної освіти у Бобринецькому районі на 2011-2015 роки”.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: охорони здоров'я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім'ї, туризму; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 401

м.Бобринець

Про внесення змін до Переліку об’єктів

спільної власності територіальних

громад сіл та міста району

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення шостої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 24 червня 2011 року № 90 “Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, внесеними змінами рішенням двадцять третьої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 25 жовтня 2013 року № 344 “Про внесення до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, з метою упорядкування Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району

районна рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району, затвердженого рішенням двадцять третьої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 25 жовтня 2013 року № 344 “Про внесення до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, а саме:

- внести до додатку № 1 та додатку № 4 об’єкт спільної власності територіальних громад сіл та міста району – Свердловську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, що знаходиться за адресою вул.Молодіжна 61, с. Свердлове  Бобринецького району Кіровоградської області.

2. Викласти додатки № 1 та № 4 Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району в новій редакції, що додаються.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: охорони здоров'я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім'ї, туризму; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 402

м.Бобринець

Про стан виконання районної

комплексної програми “Молодь

Бобринеччини” за 2009-2011 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування”,  на підставі подання Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію першого заступника голови Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про стан виконання районної комплексної програми “Молодь Бобринеччини” за 2009-2011 роки”

районна рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію першого заступника голови Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про стан виконання районної комплексної програми “Молодь Бобринеччини” за 2009-2011 роки” взяти до відома.

2.Районну комплексну програму “Молодь Бобринеччини” на 2009-2011 роки, затверджену рішенням сімнадцятої сесії районної ради п’ятого скликання від 10 січня 2009 року № 277, зняти з контролю як таку, що виконана.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім'ї, туризму.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 403

м.Бобринець

Про хід виконання районної програми

підготовки медичних працівників та

поліпшення їх соціального захисту

на 2012-2016 роки

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання  рішення  Кіровоградської обласної ради від 28 грудня 2011 року №240 “Про затвердження обласної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки”, рішення тринадцятої сесії районної ради  шостого скликання від 30 березня 2012 року №164 “Про затвердження районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки”, заслухавши інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про хід виконання районної програми підготовки медичних працівників  та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки”

районна рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про хід виконання районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки”  прийняти до відома.

2. Рекомендувати міському та сільським головам:

1) сприяти реалізації заходів районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки;

2) передбачити кошти в місцевих бюджетах на будівництво або придбання житла для медичних працівників, в першу чергу для молодих спеціалістів.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації при виконанні заходів  районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2014 рік:

1) забезпечити фінансування у достатніх обсягах;

2) при внесенні змін до районного бюджету на 2014 рік передбачити кошти  для будівництва  та придбання  житла медичним працівникам в першу чергу  для  молодих спеціалістів;

3) здійснювати контроль за прибуттям випускників з вищих медичних навчальних закладів за місцем призначення згідно направлень Міністерства охорони здоров'я України та позачерговим укомплектуванням лікарями лікувально-профілактичних закладів сільської місцевості.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: охорони здоров'я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім'ї, туризму; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 404

м.Бобринець

Про погодження Бобринецькій центральній

районній лікарні списання основних засобів

спільної власності територіальних громад сіл

та  міста Бобринецького району

Відповідно до статей 43, 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення сьомої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 23 лютого 2007 року №87 “Про затвердження Порядку списання основних засобів з балансів підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальних громад сіл і міста Бобринецького району”, рішення двадцять четвертої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 31 серпня 2010 року №391 “Про затвердження Порядку управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, на підставі подання Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про погодження Бобринецькій центральній районній лікарні списання основних засобів спільної власності територіальних громад сіл та  міста Бобринецького району”

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Погодити Бобринецькій центральній районній лікарні списання основних засобів шляхом ліквідації відповідно до переліку, що додається.

2.Балансоутримувачу вказаного майна провести списання згідно з чинним законодавством.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

Додаток

до рішення двадцять сьомої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання

05 березня 2014 року № 404

Перелік

майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району, що підлягає списанню шляхом ліквідації

 

 

№ з/п

Балансоутри-мувач

Назва автомобіл. марки

Державний номер

Рік

випуску

Інвент. номер

Первісна вартість (грн.)

Залишк. вартість

Техніч-ний паспорт

Шассі

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

Бобринець-ка центральна района лікарня

УАЗ-2206

(медична служба)

ВА

12-71АВ

1994

10500049

17675

0

РСА

№ 434415

019659

 

_________________

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 405

м.Бобринець

Про погодження комунальному лікувальному

закладу “Центр первинної медико-санітарної

допомоги Бобринецького району” списання

основних засобів спільної власності територіальних

громад сіл та  міста Бобринецького району

Відповідно до статей 43, 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення сьомої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 23 лютого 2007 року №87 “Про затвердження Порядку списання основних засобів з балансів підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальних громад сіл і міста Бобринецького району”, рішення двадцять четвертої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 31 серпня 2010 року №391 “Про затвердження Порядку управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, на підставі подання Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію головного лікаря комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Кубенко Н.В. “Про погодження комунальному лікувальному закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” списання основних засобів спільної власності територіальних громад сіл та  міста Бобринецького району”

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Погодити комунальному лікувальному закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” списання основних засобів шляхом ліквідації відповідно до переліку, що додається.

2.Балансоутримувачу вказаного майна провести списання згідно з чинним законодавством.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

Додаток

до рішення двадцять сьомої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання

05 березня 2014 року № 405

Перелік

майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району, що підлягає списанню шляхом ліквідації

 

№ з/п

Балансоутриму-вач

Назва автомобіл. марки

Державний номер

Рік випуску

Інвент. номер

Первісна вартість

Залишкова вартість

Шассі

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

КЛЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району»

УАЗ-452 «А» тип- фургон

9967КДЛ

1986

10510002

5907

0

019659

_____________________________

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 406

м.Бобринець

Про затвердження Переліку базової

мережі закладів культури району

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини другої статті 22, статей 23, 24 Закону України “Про культуру”, постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року “Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури”, з метою забезпечення реалізації державної політики в галузі культури, мистецтв, культурної спадщини та туризму на території району та приведення базової мережі до  вимог чинного законодавства спрямований на регулювання управлінських відносин

районна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Перелік закладів культури базової мережі закладів культури по Бобринецькому району (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 407

м.Бобринець

Про затвердження Статуту комунального закладу

Бобринецької дитячої школи мистецтв Бобринецької

районної ради в новій редакції

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про культуру”, рішення другої сесії Бобринецької  районної  ради  шостого  скликання  від 29 грудня 2010 року № 25 “Про делегування повноважень Бобринецької районної ради Бобринецькій районній державній адміністрації”, з метою приведення Статуту до вимог чинного законодавства

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Статут комунального закладу Бобринецької дитячої школи мистецтв Бобринецької районної ради  в новій редакції, додається.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 408

м.Бобринець

Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності МКП “Дім Бобринець” за 2011-2013 роки

Відповідно до пункту 8 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши звіт директора малого комунального підприємства “Дім Бобринець”  Гречаного В.М., сесія районної ради відмічає, що підприємство працює у відповідності з Статутом малого комунального підприємства “Дім Бобринець”, затвердженим рішенням чотирнадцятої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 23 липня 2008 року № 218, який визначає виробничі, фінансові та інші умови діяльності, підприємство утримує, обслуговує, експлуатує, ремонтує житловий фонд, здає його в оренду.

З метою більш ефективного управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста району

районна рада ВИРІШИЛА:

1. Звіт директора малого комунального підприємства “Дім Бобринець” Гречаного В.М. “Про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2011-2013 роки” прийняти до відома.

2. Рекомендувати дирекції малого комунального підприємства “Дім Бобринець” покращити фінансово-економічний стан підприємства за рахунок розширення надання будівельно-ремонтних послуг, якісно і вчасно виконаних замовлень ефективного використання зданих в оренду нежитлових кімнат.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури; регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 409

м.Бобринець

Про звіт про результати фінансово –

господарської діяльності КП

“Інженерний центр” за 2011 - 2013 роки

Відповідно до пункту 8 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Статуту комунального підприємства “Інженерний центр” затвердженого рішенням восьмої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 25 квітня 2007 року № 94, зі змінами затвердженими рішенням чотирнадцятої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 23 липня 2008 року №217, заслухавши звіт  директора комунального підприємства “Інженерний центр” Андалюкевича О.В. “Про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2011-2013 роки” сесія районної ради відмічає, що підприємство працює у сфері будівельної діяльності, виконує роботи по виготовленню технічної, проектно-вишукувальної документації, виконує роботи з технічного нагляду за будівництвом та здійснює функції “Замовника” у будівництві, з метою більш ефективного управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста району

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Звіт директора комунального підприємства “Інженерний центр” Андалюкевича О.В. “Про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2011-2013 роки” прийняти до відома.

2.Рекомендувати дирекції комунального підприємства “Інженерний центр” направити свою діяльність на покращення фінансово-господарського стану підприємства за рахунок збільшення обсягів виконаних робіт по виготовленню технічної, проектно-вишукувальної документації, робіт з технічного нагляду за будівництвом.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури; регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 410

м.Бобринець

Про хід виконання Програми розвитку

місцевого самоврядування у Бобринецькому

районі за 2013 рік та про внесення

змін до додатків Програми розвитку

місцевого самоврядування у Бобринецькому

районі на 2011-2015 роки

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши  інформацію голови  Бобринецької районної ради Танасієнка І.В. “Про хід виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Бобринецькому районі за 2013 рік  та про внесення змін до додатків Програми розвитку місцевого самоврядування у Бобринецькому районі на 2011-2015 роки”,  затвердженої рішенням п’ятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 27 квітня 2012 року № 76 “Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у Бобринецькому районі на 2011-2015 роки” та внесеними змінами до неї рішенням шістнадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 28 вересня 2012 року № 216, рішенням двадцятої сесії Бобринецької районної ради від 24 квітня 2013 року № 289, з метою створення належних умов роботи органів місцевого самоврядування Бобринецького району

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Інформацію голови Бобринецької районної ради Танасієнка І.В. “Про хід виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Бобринецькому районі за 2013 рік” взяти до відома.

2.Внести зміни до додатків 1, 2, 3, 4 Програми розвитку місцевого самоврядування у Бобринецькому районі на 2011-2015 роки виклавши їх в новій редакції, що додаються.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на всі постійні комісії районної ради.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 411

м.Бобринець

Про внесення змін  до рішення другої сесії районної ради шостого скликання від 29 грудня 2010 року № 23 “Про Президію Бобринецької районної ради”

 

 

Відповідно до пункту 3 статті 43 та статті 57 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  пункту 4 розділу І Положення  про Президію районної ради, у зв’язку  із змінами  у складі постійних комісій Бобринецької районної ради

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Внести  зміни до рішення другої сесії районної ради від 29 грудня 2010 року № 23 “Про  Президію Бобринецької районної ради”, а саме:

- вивести зі складу Президії Бобринецької районної ради Літвінову Вікторію Петрівну;

- ввести до складу Президії Бобринецької районної ради Різанова Миколу Станіславовича голову постійної комісії районної ради з питань  охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму.

2.Затвердити  Президію Бобринецької районної ради у складі:

- Танасієнко Іван  Васильович – голова Бобринецької районної ради;

- Шевченко Сергій Анатолійович – заступник голови Бобринецької районної ради;

- Німенко Сергій Іванович – голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації;

- Тарасов Володимир Іванович – голова постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури;

- Бергер Сергій Володимирович – голова постійної комісії районної ради з питань  агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів;

- Замша Дмитро Антонович – голова постійної комісії районної ради з питань  діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою;

- Сабліна Наталія Анатоліївна – голова постійної комісії районної ради з питань  праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення;

- Татарова Валентина Іванівна – голова постійної комісії районної ради з питань  регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування;

- Різанов Микола Станіславович голова постійної комісії районної ради з питань  охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму;

- Михайленко Григорій Петрович – голова депутатської фракції Бобринецької партійної організації  Партії Регіонів;

- Рибачук Надія Володимирівна – голова депутатської фракції Бобринецької  партійної організації ВО “Батьківщина”;

- Голик Анатолій Петрович – голова депутатської фракції Бобринецької районної організації Народної партії.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 412

м.Бобринець

Про внесення змін до складу

постійних комісій районної ради

Відповідно до пункту 2 статті 43,  статті 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 6.1 Регламенту Бобринецької районної ради шостого скликання, розглянувши  заяву  депутата Бобринецької районної ради   Чучуменка О.В. про роботу у складі постійних комісій районної ради та на підставі протоколу постійної комісії Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї  від 29 січня 2014 року № 1 про обрання заступником голови  постійної комісії Різуна О.Л.

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до складу постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою, а саме:

- обрати  членом постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою Чучуменка Олександра Володимировича;

2.Внести зміни до складу постійної комісії Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, а саме:

- обрати  заступником голови  постійної комісії Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї  Різуна Олексія Леонідовича.

3. Затвердити склад постійних комісій Бобринецької районної ради  в новій редакції, додається.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

Додаток

до рішення 27 сесії Бобринецької районної ради шостого скликання

05 березня 2014 року № 412

С К Л А Д

постійних комісій

Бобринецької районної ради шостого скликання

1.Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації у складі:

Голова комісії:                    Німенко Сергій Іванович

Заступник голови комісії: Музика Валентин Федорович

Секретар комісії:                Цесарська Лариса Наумівна

Члени комісії:                     Гавриленко Олександр Володимирович

Івашина Володимир Олексійович

Кравченко Леонід Григорович

Михайленко Григорій Петрович

Олексієнко Людмила Йосипівна

Рибачук Надія Володимирівна

Харчевний Олександр Сергійович

2. Постійна комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури у складі:

Голова комісії:                    Тарасов Володимир Іванович

Заступник голови комісії: Плющ Василь Гнатович

Секретар комісії:                Штромілов Анатолій Григорович

Члени комісії:                      Гетьман Олександр Юрійович

Рижкова Наталія Віталіївна

Сорочан Олександр Вікторович

Штурко Геннадій Андрійович

3. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів у складі:

Голова комісії:                     Бергер Сергій Володимирович

Заступник голови комісії: Івашина Володимир Володимирович

Секретар комісії:                Романюк Віктор Арсенович

Члени комісії:                      Васильєв Олексій Вікторович

Касьянов Станіслав Вікторович

Рижков Володимир Петрович

Сорочан Ростислав Миколайович

Фролов Віктор Вікторович

4. Постійна комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою у складі:

Голова омісії:                     Замша Дмитро Антонович

Заступник голови комісії: Попов Євген В’ячеславович

Секретар комісії:                Іванова Надія Вікторівна

Члени комісії:                      Ільчишина Вікторія Василівна

Кожем’якіна Наталія  Іванівна

Чучуменко Олександр Володимирович

5. Постійна комісія з питань праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення у складі:

Голова комісії:                     Сабліна Наталія Анатоліївна

Заступник голови комісії: Кучугура Едуард Миколайович

Секретар комісії:                Бережний Олег Миколайович

Члени комісії:                      Голик Анатолій Петрович

Доброштан Андрій Іванович

Чернявський Геннадій Миколайович

6. Постійна комісія з питань регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування у складі:

Голова комісії:                    Татарова Валентина Іванівна

Заступник голови комісії: Петров Олександр Миколайович

Секретар комісії:                Сіренька Ольга Павлівна

Члени комісії:                      Дроздова Ганна Григорівна

Панасюк Микола Володимирович

Розсаханов Юрій Миколайович

Темченко Вадим Миколайович

7. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму у складі:

Голова комісії:                     Різанов Микола Станіславович

Заступник голови комісії: Різун Олексій Леонідович

Секретар комісії:                Петренко Любов Іванівна

Члени комісії:                      Дика Тамара Дмитрівна

Трембовецький Анатолій Васильович

Шкрьобка Володимир Іванович

______________________

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 413

м.Бобринець

Про внесення змін до  додатку № 1

рішення п’ятої сесії Бобринецької

районної ради шостого  скликання

від 27 квітня 2011 року  № 82

“Про затвердження складу  комісії

з питань нагородження районної

ради та  Положення  про неї”

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про комісію Бобринецької районної ради з питань нагородження, у зв’язку з кадровими змінами у Бобринецькій районній раді

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Внести  зміни до додатку № 1 рішення п’ятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 27 квітня 2011 року № 82 “Про затвердження складу комісії з питань нагородження районної ради та  Положення  про неї”,  та затвердити склад комісії  відповідно додатку №1 (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

Додаток № 1

до рішення   двадцять сьомої

сесії Бобринецької   районної

ради шостого скликання

05 березня 2014 р. № 413

СКЛАД

комісії Бобринецької районної ради

з питань нагородження

Голова комісії

заступник голови Бобринецької районної ради

 

Шевченко

Сергій

Анатолійович

 

Заступник голови комісії

керуючий справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради

 

Іванова

Надія Вікторівна

Секретар

начальник організаційного відділу виконавчого апарату Бобринецької районної ради

 

Гончаренко

Любов Василівна

Члени комісії

голова постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою

 

Замша

Дмитро Антонович

 

голова постійної комісії Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації

 

голова постійної комісії Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї

Німенко

Сергій Іванович

 

 

Різанов

Микола Станіславович

 

 

 

 

головний бухгалтер виконавчого апарату Бобринецької районної ради

Висоцький Валентин Іванович

 

 

Двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 березня 2014 року                                        № 414

м.Бобринець

Про затвердження розпорядження

голови Бобринецької районної ради

від  09 січня  2014  року  № 3-гр

“Про  зняття  з  контролю  рішень

районної   ради”

Відповідно до  статті 43, пункту  2 частини 6 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та пунктів 12.7, 12.8  розділу 12 Регламенту Бобринецької районної ради

районна рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити розпорядження голови  Бобринецької районної ради від 09 січня  2014 року № 3-гр “Про зняття з контролю рішень районної ради, як такі, що виконані та у зв’язку із закінченням терміну дії” (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального  устрою.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян

Офіс реформ