Тридцять п’ята позачергова сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  12 березня   2015 року                             № 513

м. Бобринець

Про  звільнення Шевченка С.А. з посади заступника

голови Бобринецької районної ради у зв’язку з

достроковим припиненням повноважень заступника

голови Бобринецької районної ради шостого скликання

без припинення повноважень депутата

Бобринецької районної ради шостого скликання

На підставі розпорядження Президента України від 06 березня 2015 року № 236/2015-рп “Про призначення С.Шевченка головою Бобринецької районної державної адміністрації Кіровоградської області”, відповідно до пункту 1 частини 1 статті 43, частини 3 та пункту 1 частини  4 статті 56 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  пунктів 10.3 та 10.17 частини 8 Регламенту Бобринецької районної ради шостого скликання, у зв’язку з особистою заявою Шевченка С.А. до Бобринецької районної ради про складення ним повноважень заступника голови Бобринецької районної ради

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Звільнити  ШЕВЧЕНКА Сергія Анатолійовича з посади заступника голови Бобринецької районної ради у зв’язку з достроковим припиненням  повноважень заступника голови Бобринецької районної ради шостого скликання без припинення повноважень депутата Бобринецької районної ради шостого скликання відповідно до частин 3 та 4 статті 56 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” з 12 березня 2015 року.

2. Відповідно до статті 24 Закону України “Про відпустки” виплатити  Шевченку С.А. грошову компенсацію за 17 (сімнадцять) календарних днів невикористаної ним щорічної  основної та додаткової відпусток, як посадовій особі місцевого самоврядування.

 

Голова   районної ради                                              І.ТАНАСІЄНКО

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян

Офіс реформ