Восьма сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 грудня 2016 року                                                               № 162

м.Бобринець

Про хід виконання Комплексної програми

захисту населення Бобринецького району

від впливу іонізуючого випромінювання

на 2016-2018 роки за 2016 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, законів України “Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання”, “Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку”, Норм радіаційної безпеки України (НРБУ-97), порядку розроблення регіональних програм захисту населення від впливу іонізуючих випромінювань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 1999 року № 973, заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про хід виконання Комплексної програми захисту населення Бобринецького району від впливу іонізуючого випромінювання на 2016-2018 роки за 2016 рік”, з метою здійснення державної політики, спрямованої на захист життя, здоров’я та майна людей від негативного впливу іонізуючого випромінювання, спричинених природною радіоактивністю та практичною діяльністю

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про хід виконання Комплексної програми захисту населення Бобринецького району від впливу іонізуючого випромінювання на 2016-2018 роки за 2016 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, сільським радам, керівникам підприємств і організацій Бобринецького району забезпечити безумовне виконання заходів Комплексної програми захисту населення Бобринецького району від впливу іонізуючого випромінювання на 2016-2018 роки.

3. Взяти до уваги, що виконання завдань Програми у 2016 році здійснювалось в умовах проведення антитерористичної операції в Україні, обмеження видатків на державному рівні на реалізацію проектів і заходів регіонального значення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                               О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

Останні новини

  • Василівці прийняли естафету пам'яті
  • Підготовка до відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників
  • Відбулося засідання щодо попередження торгівлі людьми
  • Засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків
  • Щирі вітання захисникам України!

До уваги громадян

Офіс реформ