Восьма сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 грудня 2016 року                                                               № 163

 

м.Бобринець

 

Про хід виконання Стратегії економічного

і соціального розвитку Бобринецького району

на 2013-2020 роки за 2016 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі подання Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію начальника економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про хід виконання Стратегії економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2013-2020 роки за 2016 рік”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про хід виконання Стратегії економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2013-2020 роки за 2016 рік ” взяти до відома.

2. Відзначити, що у 2016 році Бобринецькою районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжито комплекс заходів, спрямованих на реалізацію завдань Стратегії економічного і соціального розвитку району.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації та сільським радам, керівникам підприємств і організацій Бобринецького району продовжити роботу щодо виконання заходів Стратегії економічного та соціального розвитку Бобринецького району на 2013-2020 роки у 2017 році.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

 

Голова районної ради О. ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

Останні новини

  • Василівці прийняли естафету пам'яті
  • Підготовка до відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників
  • Відбулося засідання щодо попередження торгівлі людьми
  • Засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків
  • Щирі вітання захисникам України!

До уваги громадян

Офіс реформ