Восьма сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 грудня 2016 року                                                               № 164

м.Бобринець

Про стан виконання комплексної

програми розвитку автомобільного

транспорту та забезпечення безпеки

дорожнього руху у Бобринецькому районі

на 2013-2016 роки за 2016 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президента України від 20 листопада 2007 року №1121 “Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху”, постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2013 року №294 “Про затвердження Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 року”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 березня 2013 року №140-р “Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року”, рішення двадцять другої сесії шостого скликання Кіровоградської обласної ради від 14 червня 2013 року № 481 “Про затвердження обласної комплексної програми розвитку автомобільного транспорту та забезпечення безпеки дорожнього руху у Кіровоградській області на 2013-2016 роки”, заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Кузьмічової М.С.

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про стан виконання комплексної програми розвитку автомобільного транспорту та забезпечення безпеки дорожнього руху у Бобринецькому районі на 2013-2016 роки за 2016 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю комплексну програму розвитку автомобільного транспорту та забезпечення безпеки дорожнього руху у Бобринецькому районі на 2013-2016 роки, як таку, що виконана та втратила термін дії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

 

Голова районної ради                                                              О. ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

Останні новини

  • Василівці прийняли естафету пам'яті
  • Підготовка до відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників
  • Відбулося засідання щодо попередження торгівлі людьми
  • Засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків
  • Щирі вітання захисникам України!

До уваги громадян

Офіс реформ