Восьма сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 грудня 2016 року                                                               № 165

м.Бобринець

Про хід виконання програми

оздоровлення та відпочинку дітей

Бобринецького району

на 2014-2017 роки за 2016 рік

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей” від 04 вересня 2008 року № 375-VІ, розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року № 549-р “Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на період до 2017 року”, рішення тридцятої сесії Кіровоградської обласної ради шостого скликання від 21 березня 2014 року № 616 “Про обласну комплексну соціальну програму оздоровлення та відпочинку та дітей Кіровоградської області на 2014-2017 роки”, рішення двадцять восьмої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 25 квітня 2014 року № 417 “Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки”, заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про хід виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки за 2016 рік”, з метою якісного проведення оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2017 року та створення сприятливих умов і гарантій для проведення оздоровлення та відпочинку дітей

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про хід виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки за 2016 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації під час формування районного бюджету на 2017 рік передбачити кошти на оздоровлення пільгових категорій дітей району в стаціонарних оздоровчих закладах.

3. Рекомендувати сільським головам Бобринецького району під час формування місцевих бюджетів на 2017 рік передбачити кошти на оздоровлення пільгових категорій дітей району в стаціонарних оздоровчих закладах.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

 

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

Останні новини

  • Василівці прийняли естафету пам'яті
  • Підготовка до відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників
  • Відбулося засідання щодо попередження торгівлі людьми
  • Засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків
  • Щирі вітання захисникам України!

До уваги громадян

Офіс реформ