Восьма сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 грудня 2016 року                                                               № 167

м.Бобринець

Про стан виконання Комплексної районної програми

Соціальна робота із різними категоріями сімей,

дітей та молоді на 2012 – 2016 роки у 2016 році

Відповідно статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 7, 8, 9, 10, 11, 12 Закону України “Про соціальну роботу з дітьми та молоддю”, Закону України “Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, статей 24, 25 Закону України “Про охорону дитинства”, пунктів 3, 8, 31 постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини”, на виконання рішення дев’ятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 26 жовтня 2011 року № 119 “Про затвердження Комплексної районної програми “Соціальна робота із різними категоріями сімей, дітей та молоді на 2012-2016 роки”, заслухавши інформацію директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Горецької Н.Є. “Про стан виконання районної комплексної програми “Соціальна робота із різними категоріями сімей, дітей та молоді на 2012-2016 роки” у 2016 році“

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію директора Бобринецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Горецької Н.Є. “Про стан виконання Комплексної районної програми “Соціальна робота із різними категоріями сімей, дітей та молоді на 2012-2016 роки” у 2016 році” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю Комплексну районну програму “Соціальна робота із різними категоріями сімей, дітей та молоді на 2012-2016 роки” у зв’язку із закінченням терміну її дії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради                                                         О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

Останні новини

  • Василівці прийняли естафету пам'яті
  • Підготовка до відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників
  • Відбулося засідання щодо попередження торгівлі людьми
  • Засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків
  • Щирі вітання захисникам України!

До уваги громадян

Офіс реформ