Сьома сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 жовтня 2016 року                                                      № 141

м.Бобринець

Про затвердження технічної

документації по нормативній

грошовій оцінці земельних ділянок

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 23 Закону України “Про оцінку земель”, враховуючи подання голови Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Бобринецькому районі Гончарука О.В. про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, зазначену у переліку згідно з додатком, а саме :

1.1. технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки загальною площею 5,76 га земель під багаторічними насадженнями, яка запроектована для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Солонцюватської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                        О. ГАДЕМСЬКА

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян

Офіс реформ