Сьома сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 жовтня 2016 року                                                      № 144

м.Бобринець

Про надання згоди КЛЗ “Центр первинної

медико-санітарної допомоги Бобринецького

району” на передачу в оренду майна спільної

власності територіальних громад

сіл та міста району строком на три роки

Бобринецькій центральній районній лікарні

Відповідно до пункту 19 частини першої статті 43, частини 5 статті 60, пункту 10 розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 13, 15, 19 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” від 09 квітня 1999 року №586-XIV, статті 10 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року №37 “Про делегування повноважень Бобринецької районної ради Бобринецькій районній адміністрації”, рішення двадцять третьої сесії Бобринецької районної ради п'ятого скликання від 12 травня 2010 року №371 “Про затвердження Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району”, зі змінами, затвердженими рішенням п’ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 25 липня 2012 року №193, рішенням двадцять третьої сесії районної ради шостого скликання від 25 жовтня 2013 року № 332, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації про надання згоди на передачу в оренду приміщення, яке знаходяться на балансі комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецькій центральній районній лікарні, з метою більш ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду комунальному лікувальному закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району строком на три роки Бобринецькій центральній районній лікарні, а саме: частину гаража на 5 боксів (9-й бокс) площею 5,25 м. * 3,3 м. = 17,33 м2, що знаходиться за адресою: пров. В.Порика, 6, м.Бобринець, Кіровоградської області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради                                            О.ГАДЕМСЬКА

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян

Офіс реформ