Сьома сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 жовтня 2016 року                                                      № 148

м.Бобринець

Про хід виконання районної цільової соціальної

програми протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу

на 2015-2018 роки за І півріччя 2016 року

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки”, рішення тридцять восьмої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 28 серпня 2015 року № 562, розглянувши клопотання Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу на 2015-2018 роки за І півріччя 2016 року”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу на 2015-2018 роки за І півріччя 2016 року” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації передбачати видатки на виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти,праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян

Офіс реформ