Сьома сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 жовтня 2016 року                                                      № 150

м.Бобринець

Про стан виконання районної програми

імунопрофілактики та захисту населення

від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання Закону України “Про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року №37 “Про делегування повноважень Бобринецької районної ради Бобринецькій районної державної адміністрації”, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію головного лікаря комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Кубенко Н.В. “Про стан виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного лікаря комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Кубенко Н.В. “Про стан виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній адміністрації зняти з контролю районну програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки, затверджену рішенням другої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 29 грудня 2010 року №33, як таку, що виконана.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради                                                             О.ГАДЕМСЬКА

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян

Офіс реформ