Сьома сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 жовтня 2016 року                                                      № 152

м.Бобринець

Про стан виконання Програми санаторного

оздоровлення ветеранів війни та

інвалідів Бобринецького району

на 2011-2015 роки за 2015 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, на виконання рішення сьомої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 17 серпня 2011 року №108, заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про стан виконання Програми санаторного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів Бобринецького району на 2011-2015 роки за 2015 рік”, з метою створення більш сприятливих умов і гарантій для реалізації права ветеранів війни та інвалідів на санаторно-курортне оздоровлення

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про стан виконання Програми санаторного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів Бобринецького району на 2011-2015 роки за 2015 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю Програму санаторного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів Бобринецького району на 2011-2015 роки, затверджену рішенням сьомої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 17 серпня 2011 року №108, як таку, що закінчився термін дії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради                                                               О.ГАДЕМСЬКА

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян

Офіс реформ