Загальна інформація

Працювала постійна комісія районної ради

22 лютого, під головуванням Сергія Бергера відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Нестеренко, директор КП «Інженерний центр» Олег Андалюкевич.

Члени комісії розглядали питання:

- про вивчення питання щодо подальшої діяльності комунального підприємства “Інженерний центр” Бобринецької районної ради”;

- про вивчення питання щодо внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради;

- про затвердження розподілу субвенції з обласного бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету, що утворився на початок року.

За результатами розгляду зазначених питань прийнято відповідні рішення.

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

22 лютого, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Тертичного,  відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, у якому взяла участь голова районної ради Олена Гадемська.

На розгляд колегії були внесені питання:

- про виконання місцевих бюджетів району за 2018 рік,

- про виконання програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району за 2018 рік,

- про стан виконавської дисципліни, організацію виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації, голови районної державної адміністрації за 2018 рік.

За підсумками засідання членами колегії райдержадміністрації було прийнято відповідні рішення.

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Детальна інформація про використання бюджетних коштів Бобринецькою районною радою за бюджетною програмою та показниками за 2018 рік відображена в інформаціях, які розміщені в розділі «Доступ до публічної інформації» (“Програмно – цільовий метод” – “Інформація про виконання бюджетних програм”) та буде надана на публічному представленні звіту про виконання районного бюджету в приміщенні Бобринецької районної державної адміністрації 13 березня 2019 року (малий зал) о 10.00 годині.

Відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого наш народ вшановує пам'ять тих, хто у 2014 році став на захист свободи України і гідно ніс звання українського патріота до самої загибелі.

Заступником голови районної ради Наталією Сабліною, першим заступником голови районної державної адміністрації Юрієм Когадьком, керівником апарату райдержадміністрації Галиною Карповою, представниками державних установ району та органів місцевого самоврядування району вшановано пам'ять нашого загиблого земляка Героя України Віктора Чміленка.

Присутні на заході поклали квіти до меморіальної дошки, яка встановлена на будівлі школи, у якій навчався Віктор Іванович та вшанували пам'ять загиблого Героя хвилиною мовчання.

Делегація від районної ради та райдержадміністрації також поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам біля Свято-Миколаївської церкви та вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав життя, захищаючи від ворогів свою Батьківщину.

Згодом, в Свято-Миколаївській церкві відбулася поминальна панахида по загиблим Героям Небесної Сотні.

Вічна пам'ять Герою України - Віктору Чміленку!

20 лютого, у День Героїв  Небесної Сотні головою районної ради Оленою Гадемською, голови районної державної адміністрації Олегом Тертичним, депутатом райради Сергієм Косенком у селі Борисівка Бобринецького району було вшановано пам'ять нашого загиблого земляка, активного учасника Революції гідності, Героя України Віктора Чміленка.

Він ніколи не був байдужим до того, що діється в країні та загинув від кулі снайпера 20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності. У 2014 році був нагороджений посмертно орденом «Золота Зірка» за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності. 2015 року посмертно нагороджений медалю Української православної церкви Київського патріархату «За жертовність і любов до України».

Керівники району поклали квіти до могили Вікора Івановича, поспілкувалися з вдовою загиблого Людмилою Чміленко та хвилиною мовчання вшанували пам’ять про нього.

Олена Гадемська зазначила, що за шанс жити у вільній, демократичній країні ми заплатили дуже дорогою ціною – життям наших людей.

Вічна пам'ять їм! Герої не вмирають!

Вшановано пам'ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, у великому залі адмінприміщення, за участі представників державних установ району та органів місцевого самоврядування, було вшановано пам'ять Героїв Небесної Сотні, серед яких наш земляк Віктор Іванович Чміленко. Він був справжнім патріотом, завжди боровся з несправедливістю і віддав життя за свободу і демократію в Україні.

Зі словами скорботи до присутніх звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько. Він наголосив, що ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею під час Революції Гідності.

Ведучі заходу нагадали всім про події лютого 2014 року, які стали переломними у демократичному поступі нашої держави. Ціною свого життя Герої Небесної Сотні довели, що наш український народ – нескорений, а його дух незламний. Такий же героїзм виявляють сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України. Пам'ять про всіх загиблих було вшановано хвилиною мовчання. Вічна пам'ять їм! Герої не вмирають!

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні.

Шановні жителі Бобринеччини!

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.

В цей день всі українці вшановують відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції Гідності. Адже ціною власного життя Герої Небесної Сотні довели, що наш український народ – нескорений, а дух його - незламний.

Такий же героїзм виявляють сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.

Тож нехай на Україні якнайскоріше настане мир і злагода. Заради нашого майбутнього, заради пам’яті Героїв, які ніколи не вмирають.

Голова районної ради Олена Гадемська

Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний

Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

18 лютого голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації звернув увагу на актуальність питання щодо дотримання виборчого законодавства.

Керівник апарату облдержадміністрації Віталій Линник розтлумачив норми законодавства про вибори, зокрема у контексті доступу до будівель підприємств, установ та організацій у період проведення передвиборчої агітації.

Директор профільного департаменту ОДА Олександр Догаров повідомив, що 6 лютого 2019 року Урядом прийнято постанову №62, відповідно до якої запроваджується нова модель монетизації субсидії. З березня цього року кошти призначеної субсидії на житлово-комунальні послуги будуть виплачуватися безпосередньо її одержувачам. Виплата субсидії у грошовій та готівковій формі буде здійснюватися за рахунок коштів державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики.

Відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого у приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті та святкові заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На свято завітали заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко, військовий комісар районного військового комісаріату Микола Капітоненко та голова районної  організації УСВА Микола Тосік.

Наталія Сабліна привітала присутніх зі святом та наголосила на тому, що український народ віддає глибоку шану  мужності наших співвітчизників, яким судилося воювати в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. Наші земляки, які брали участь у миротворчих операціях, завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.

До привітань долучились і голова райдержадміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко, військовий комісар райвійськкомату Микола Капітоненко та голова районної  організації УСВА Микола Тосік.  Від них прозвучали слова підтримки та вдячності учасникам бойових дій на території інших держав.

Грамотами районної державної адміністрації та районної ради за особистий внесок у патріотичне виховання молоді, активну участь у роботі організації – Української Спілки Ветеранів Афганістану нагороджено Сергія Пріхна, Василя Недоборського, Сергія Стромця.

З нагоди пам’ятної дати воїнів-афганців Бобринеччини також нагородили Валерій Сніжко, Микола Капітоненко та голова районної  організації УСВА Микола Тосік.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який подарували присутнім місцеві аматори.

По закінченню концертної програми  присутні рушили ходою до Пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам, де поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання полеглих побратимів.

Воїни-афганці також поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам АТО біля Свято-Миколаївської церкви та вшанували хвилиною мовчання тих, хто вже в наш час віддав життя, захищаючи від ворогів свою Батьківщину.  Згодом, в Свято-Миколаївській церкві відбулася поминальна панахида по загиблим воїнам-інтернаціоналістам та учасникам АТО.

Вшанували пам'ять загиблих воїнів-афганців

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначають 15 лютого, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, голова районної  організації УСВА Микола Тосік відвідали могили тих, хто віддав своє життя, виконуючи інтернаціональний обов’язок.

Так, спільно з  міським головою Валерієм Сніжком та афганцями відбулося покладання квітів на могилу загиблого під час війни в Афганістані нашого земляка Ігоря Чабанюка. Керівники району та міста також поспілкувалися із матір’ю загиблого – Ганною Чабанюк, якій спільно з членами РО УСВА вручили матеріальну допомогу та продуктовий набір.

У селі Василівка, спільно з головою Василівської сільської ради Валентином Курачем вшанували пам’ять загиблого в Афганістані Миколи Брасла.

Біля Василівської школи відбувся тематичний захід за участі вчителів та дітей. Пам’ять військовослужбовця вшанували покладанням квітів до пам’ятної дошки на його честь та могили загиблого. Матері полеглого воїна-інтернаціоналіста Ніні Брасло вручено матеріальну допомогу.


Окрім цього, представники РО УСВА також відвідали могили усіх загиблих наших земляків, воїнів-інтернаціоналістів, що знаходяться на території району. Вшановано світлу пам’ять: Віктора Яницького (с. Федіївка), Олександра Качана (с. Тарасівка), Віктора Куліша (с. Апрелівське) та Станіслава Хлібійчука (с. Крутоярка Веселівської сільської ради).

Вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.

Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

З повагою,

Голова районної ради Олена Гадемська.

Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний.

Відбулася щотижнева онлайн-нарада

11 лютого, голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради розглядалися наступні питання:

- про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року №60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад;

-  про підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району

Назва об’єкта оренди: комплекс будівель (адмінприміщення, склад, склад-гараж) загальною площею 770,2 кв.м., який розташований на земельній ділянці площею 4070,0 кв.м. в центрі міста Бобринця.

Місцезнаходження: м.Бобринець, вул. Соборна (Луначарського), 78

Балансоутримувач приміщення: Бобринецька районна рада

Умови конкурсу:

- сплата орендної плати;

– використання об’єкта оренди згідно договору оренди;

– забезпечення збереження орендованого майна;

– забезпечення дотримання протипожежних норм  експлуатації об’єкта.

Стартова орендна плата: за перший/базовий місяць оренди: 18250,0 грн. (без урахування ПДВ).

Крок збільшення орендної плати – 10% початкового розміру.

Строк оренди: 35 місяців, з подальшим правом пролонгації договору оренди.

Конкурс відбудеться: 28 лютого 2019 року о 10.00 за адресою: м. Бобринець, вул. Незалежності,  80, 3-й поверх, малий зал районної ради.

Термін прийняття заяв та конкурсних пропозицій на участь у конкурсі: до 25 лютого 2019 року (включно).

Документи приймаються: Бобринецькою районною радою за адресою: 27200, м.Бобринець, вул. Незалежності, буд. 80, кабінет 303.

Перелік документів:

Для участі у конкурсі учасники подають для реєстрації до Бобринецької районної ради заяву про участь у конкурсі та документи:

Для учасників конкурсу, які є юридичними особами:

документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

засвідчені в установленому порядку копії установчих документів;

завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік;

довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство.

Для фізичної особи:

копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;

завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва - фізичної особи – платника єдиного податку;

декларацію про доходи.

Конкурсні пропозиції надаються у конвертах з написом «На конкурс», і не можуть бути гіршими, ніж початкові умови, запропоновані конкурсною комісією.

За додатковою інформацією звертатися по тел.: (05 257) 3 47 99.

Обговорили порядок добровільного об’єднання територіальних громад

6 лютого, у великому залі адмінприміщення відбулося засідання районної робочої групи з підготовки проекту Перспективного плану формування територіальних громад Бобринецького району.

У засіданні прийняли участь заступник голова районної ради Наталія Сабліна, голова райдержадміністрації Олег Тертичний,  перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько, депутати районної ради, голови територіальних громад району, керівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
Під час засідання районної робочої групи обговорили порядок добровільного об’єднання та озвучили методику формування спроможних територіальних громад.

Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний повідомив, що проведення децентралізації залишається серед ключових завдань районної влади на 2019 рік, а в цілому цей процес має закінчитися у наступному році.

Проте, більшість голів територіальних громад району не підтримують проведення децентралізації на своїх територіях. Об’єднання, в першу чергу, має відбуватися на принципі добровільності згідно із Законом України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

За підсумками обговорення голова райдержадміністрації виніс на голосування два проекти рішення: про формування на території Бобринецького району трьох об’єднаних територіальних громад у складі Бобринецької, Кетрисанівської та Витязівської ОТГ та про виключення Бобринецького району з Перспективного плану формування територіальних громад Кіровоградської області, яке і підтримали більшість членів районної робочої групи.

Відбулася щотижнева онлайн-нарада

4 лютого, заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради розглядалися наступні питання:

-  про підсумки виконання місцевих бюджетів у 2018 році, завдання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо виконання бюджетів у 2019 році;

-  про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли за 2018 рік.

Дочірні категорії

Постійна комісія з питань діяльності ради

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, праці

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, власності

До уваги громадян