Загальна інформація

Відбулася 21 сесія районної ради

Сьогодні, 14 грудня, відбулася чергова 21 сесія районної ради сьомого скликання. Засідання провела голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, заступник міського голови Валентин Висоцький, виконавчий апарат районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники прокуратури, міліції, сільські голови територіальних громад району.

У ході пленарного засідання було розглянуто 18 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

На початку засідання депутати проголосували за призначення на посаду директора Благодатненської школи Ірини Синенької.

В результаті своєї роботи депутати заслухали  заступника начальника управління економічного розвитку і торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Маргариту Дудатій, яка представила присутнім Програму економічного та соціального розвитку району на 2019 рік та районну Програму з розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху на 2018-2022 роки.

В ході тривалого обговорення депутатами було прийнято головний фінансовий документ Бобринецького району – районний бюджет на 2019 рік, про який інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Людмила  Нестеренко. Також депутатами заслухано, які зміни передбачено до районного бюджету на 2018 рік.

Депутатами було обговорено та розглянуто низку питань, які стосувались затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затвердження плану роботи районної ради на 2019 рік, затвердження Положення про порядок надання службових жилих приміщень медичним працівникам району.

Наостанок, депутати одноголосно підтримали звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання щодо законопроекту №9333 від 23 листопада 2018 року «Про зміну меж Кіровоградської області».

У різних питаннях депутати обговорили пропозицію від благодійної організації «Перемога» щодо встановлення пам’ятника героям та патріотам України на площі перед адмінбудівлею.

По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 21 сесії районної ради прийнятті відповідні рішення.

Вітали працівників органів місцевого самоврядування

14 грудня, у день сесії районної ради сьомого скликання голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська та голова районної державної адміністрації Олег Тертичний урочисто привітали депутатів та працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом, яке відбулося 7 грудня. Кращих представників місцевого самоврядування було нагороджено відзнаками Кіровоградської обласної державної адміністрації та спільними відзнаками районної ради та райдержадміністрації.

Подяку Кіровоградської обласної ради вручили секретарю Рощахівської сільської ради Світлані Мамчур.

Грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагородили Рощахівського сільського голову Світлану Дубчак, Кривоносівського сільського голову Людмилу Копотій, Новоградівського сільського голову Миколу Нечая, депутата районної ради Надію Рибачук.

Голова районної ради Олена Гадемська щиро привітала присутніх та подякувала за плідну співпрацю з депутатами та територіальними громадами району.

14 грудня - День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Жахливі події 1986 року ніколи не зітруться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України.

Ми вклоняємо голову перед людьми, які стали в той далекий трагічний день між техногенною стихією та усім людством. Багатьох з них вже немає з нами. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам'ять про цих людей жила у наших серцях.

Щиро зичимо героям-ліквідаторам та усім жителям Бобринеччини міцності духу, здоров'я і впевненості у завтрашньому дні!

З повагою,

Голова районної ради

Олена Гадемська

Голова районної державної адміністрації

Олег Тертичний

Працювала постійна комісія районної ради

12 грудня, під головуванням Сергія Бергера відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних підприємств районної ради.

Членами комісії розглянуто 11 питань та прийнято відповідні рішення.

Основними питаннями, які розглядали депутати були районний бюджет на 2019 рік, з проектом якого ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Нестеренко та Програма соціально-економічного розвитку району на 2019 рік, з основними заходами якої депутатів та присутніх ознайомила заступник начальника управління економіки райдержадміністрації Маргарита Дудатій.

Працювала освітянська комісія

Сьогодні, 11 грудня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури і спорту під головуванням Лариси Цесарської. В засіданні комісії прийняли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько.

Депутати розглядали питання про призначення на посаду директора комунального закладу “Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бобринецької районної ради Ірини Синенької.

Також члени комісії підтримали включення до порядку денного чергової 21 сесії районної ради звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання щодо законопроекту №9333 від 23 листопада 2018 року «Про зміну меж Кіровоградської області».

Загалом члени комісії заслухали 3 питання, так як 5 питань звітів керівників комунальних закладів культури району вирішено виключити з переліку питань, які пропонуються до розгляду на 21 сесії районної ради 7 скликання.

Відбулося засідання постійної комісії райради

Сьогодні, 11 грудня, під головуванням Сергія Косенка відбулося засідання постійної комісії  з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури. У засіданні прийняла участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна.

Депутати детально обговорили і вирішили внести на розгляд пленарного засідання 21 сесії районної ради питання про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2019 рік, про затвердження районної комплексної програми з розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху у Бобринецькому районі на 2018-2022 роки та 4 питання про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

Відбулася щотижнева онлайн-нарада

10 грудня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

На нараді розглядали питання про стан пенсійного забезпечення в області.

Під час апаратної наради начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Наталія Сімонян  зазначила, що цього року частково вирішено питання фінансування з державного бюджету невластивих видатків Пенсійного фонду. Це, насамперед, кошти на виплату пенсій за вислугу років та на виплату різниці між розміром пенсії із солідарної системи та прожитковим мінімумом, на компенсацію сум витрат на виплату пільгової пенсії підприємств без правонаступників та ліквідованим, покриття недоотриманої суми коштів від застосування розміру єдиного внеску за працюючих інвалідів.

Посадовець зауважила, що для покращення ситуації з наповнення бюджету Пенсійного фонду та з метою підвищення якості адміністрування та дисципліни сплати єдиного соціального внеску в листопаді на засіданні Уряду схвалено проект закону щодо удосконалення функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального та пенсійного страхування.

Головне управління статистики у Кіровоградській області інформує

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ БОБРИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ у січні–жовтні 2018 року:

Населення. На 1 жовтня 2018р. в районі проживало 25,3 тис. осіб. За січень–вересень 2018р. чисельність населення скоротилася на 197 осіб.

Ринок праці. За даними обласного центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець жовтня 2018р. становила 484 особи.

Оплата праці. Середня номінальна заробітна плата штатного працівника у IІІ кварталі 2018р. становила 6533 грн, що на 14% більше ніж у IІІ кварталі 2017р.

Капітальні інвестиції. За січень–вересень 2018р. підприємствами та організаціями району освоєно 118,1 млн.грн капітальних інвестицій, що становило 2,8% від загальнообласного обсягу.

Сільське господарство. За січень–жовтень 2018р. індекс сільськогосподарської продукції у сільськогосподарських підприємствах (крім малих) порівняно з відповідним періодом 2017р. склав 150,4%.

Промисловість. У січні–вересні 2018р. підприємствами району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 95,8 млн.грн, що становило 0,4% від загального обсягу реалізованої продукції по області.

Будівництво. За січень–вересень 2018р. у районі прийнято в експлуатацію 103 м2 загальної площі житла.

Транспорт. Підприємствами автомобільного транспорту у січні–жовтні 2018р. перевезено 47,8 тис.т вантажів, що на 18,5% менше ніж у січні–жовтні 2017р., вантажооборот зменшився на 15,7% і склав 8,7 млн.ткм.

Постійні комісії райради розпочали свою роботу

Сьогодні, 10 грудня відбулося засідання постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян, адміністративно-територіального устрою, яке провела голова комісії Зоя Секрет.  У засіданні прийняли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна та перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько.

Депутатами розглядалися наступні питання порядку денного:

про призначення Синенької І.А. на посаду директора комунального закладу “Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бобринецької районної ради;

про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2019 рік;

про хід виконання районної програми військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення проведення призову громадян України на строкову та контрактну військову службу у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки за 2018 рік;

про хід виконання районної програми “Про відзначення державних та професійних свят”;

про внесення змін до рішення Бобринецької районної ради №182 “Про затвердження списку присяжних Бобринецького районного суду Кіровоградської області”;

про план роботи Бобринецької районної ради на 2019 рік.

Крім того, члени комісії вирішили внести на розгляд 21 сесії депутатське звернення щодо законопроекту №9333 від 23 листопада 2018 року «Про зміну меж Кіровоградської області» та ознайомилися з листом депутата міської ради Вадима Гранкіна.

Відзначили День місцевого самоврядування

7 грудня, під патронатом голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка, в приміщенні Кіровоградського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Кропивницького, відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це знакове свято зібрало в одну велику родину представників органів місцевого самоврядування Кіровоградської області, депутатів рад усіх рівнів, керівників підприємств, ветеранів самоврядної ниви, журналістів.

Делегацію від Бобринецького району очолювали голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, який щиро привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування, та подякував працівникам виконавчих апаратів обласної, районних, сільських, селищних рад за працю та самовіданність.

За доброю традицією, кращих працівників місцевого самоврядування відзначили нагородами.

Так, Почесною Грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної ради нагороджено Олексіївського сільського голову Кравченка Івана Панасовича, Почесною Грамотою Кіровоградської обласної ради - Апрелівського сільського голову Гартман Наталію Вікторівну, Грамотою Кіровоградської обласної ради – депутата районної ради Олексієнко Людмилу Йосипівну, Подяку Кіровоградської обласної ради отримала секретар Рощахівської сільської ради Мамчур Світлана Леонідівна.

Після нагородження для всіх присутніх відбувся святковий концерт.

Вітання з Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати, колеги!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади та дбає про розвиток і процвітання своєї території.

Місцеве самоврядування Бобринеччини — це потужний корпус, що об’єднує в своїх рядах 26 депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату районної ради, депутатів та голів міської та сільських рад, їхніх працівників. Це справді народна влада — влада для громадян району і в інтересах району.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, саме ви намагаєтесь вирішувати найболючіші питання жителів Бобринеччини. Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю усім миру, добра, наснаги, витримки, оптимізму, нових звершень та здобутків у служінні на благо Бобринеччини.

Доброго здоров'я Вам і щастя кожній родині.

З повагою,

Голова районної ради

Олена Гадемська

Голова районної державної адміністрації

Олег Тертичний

Відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня волонтера

Сьогодні у великому залі адмінприміщення відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів. В урочистостях прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко, представники установ, організацій та підприємств району, працівники районного військового комісаріату, ветерани, волонтери.

Під час свого виступу голова районної ради Олена Гадемська сказала слова вітання усім чоловікам, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї землі.

Також, вона привітала волонтерів та висловила подяку за безкорисливу допомогу, мужність і чуйність.

Вітальне слово військовослужбовцям та волонтерам висловили голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко, військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату  Микола  Капітоненко.

Грамотами районної державної адміністрації та районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України нагородили військовослужбовців. Із нагоди Міжнародного дня волонтерів вручили Грамоту районної державної адміністрації та районної ради волонтеру Анатолію Ліннікову.

Полеглих військовослужбовців було вшановано хвилиною мовчання. Перед присутніми виступили місцеві аматори з тематичними піснями.

Після урочистостей, голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за мир і спокій на українській землі покладанням квітів до Галереї Слави, пам’ятника Невідомому солдату, пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та чорнобильцям.

Вітання з Днем Збройних сил України!

Шановні військовослужбовці, ветерани військової служби!

6 грудня солдати і офіцери відзначають День Збройних сил України.

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої країни.

Цього святкового дня вітальні слова линуть до усіх чоловіків, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї землі.

Захист кордонів рідної землі, служба в лавах Збройних сил – це покликання та обов’язок справжніх чоловіків, а українська армія є національною гордістю і гарантом стабільності та безпеки України.

Бажаємо всім жителям Бобринеччини, які мають відношення до Збройних сил України, мужнoсті, сил і здoрoв’я, дoбра у рoдинах.

Зичимо усім миру і спoкoю на українській землі!

З повагою,

Голова районної ради

Олена Гадемська

Голова районної державної адміністрації

Олег Тертичний

Вітаємо з Днем волонтера!

Шановні волонтери!

5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.
На сьогодн
і для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. Слово «волонтер» стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.
Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. 
Українські волонтери на сьогоднішній день це ті, хто своєю добровільною, самовідданою працею кожен день робить країну сильнішою.
Доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!

З повагою,

Голова районної ради

Олена Гадемська

Голова районної державної адміністрації

Олег Тертичний

Працювала Президія Бобринецької районної ради

4 грудня, під керівництвом голови районної ради Олени Гадемської відбулося засідання Президії Бобринецької районної ради. У засіданні прийняв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько.

Члени президії розглянули  перелік питань, які виносяться на двадцять першу чергову сесію районної ради, визначилися із датою та часом проведення постійних комісій районної ради (див. оперативна інформація про дату, час, місце проведення засідання постійних комісій та основні питання, заплановані до розгляду).

Депутати погодили список запрошених для участі у роботі сесії, яка відбудеться 14 грудня та узгодили порядок денний сесії до якого включили 23 питання.

Усі питання порядку денного Президія вирішила внести на розгляд профільних постійних комісій районної ради.

Дочірні категорії

Постійна комісія з питань діяльності ради

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу

Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, праці

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, власності

До уваги громадян